SFINKSY

Naturalny żwirek Benty Sandy

Żwirek BENTY SANDY to wysokiej jakości, biały żwirek bentonitowy produkowany z minerałów, wydobywanych w rejonie Morza Czarnego. Jest w 100% naturalny i przyjazny środowisku, a przy tym stworzony z najlepszej jakości bentonitu.

Benty Sandy to żwirek zbrylający – tworzy zwarte bryłki, co zdecydowanie ułatwia sprzątanie w kuwecie i sprawia, że toaleta jest bardziej higieniczna. Dzięki wysokiej chłonności utrzymuje suchość w kuwecie. Jest ekonomiczny w zużyciu, a dzięki wykorzystywaniu do jego produkcji naturalnie występujących w przyrodzie skał wapiennych, jest także ekologiczny. Żwirek dobrze absorbuje nieprzyjemne zapachy i jest w 99,5% bezpyłowy.

Benty Sandy występuje w różnych wariantach zapachowych: naturalny (bezzapachowy), dziecięcy puder, lawendowy, marsylskie mydełko, las sosnowy oraz aloesowy. Grubość granulek to 0.5-2.5mm. Do wyboru mamy opakowaniach 5, 10 i 20 litrów.

Znamy Benty Sendy, bo używaliśmy go już wcześniej. Jest wydajny, higieniczny – dzięki dobremu zbrylaniu, nie pyli, dobrze absorbuje wilgoć, nie brudzi łapek, dobrze absorbuje zapachy. Żwirki bentonitowe są najbardziej lubiane przez moje koty, ja też jestem ich fanką. Największą ich wadą jest zdecydowanie waga i Benty Sandy jest naprawdę ciężki. Wszystkie zapachy żwirku są bardzo przyjemne, nie są „duszące”. Najbardziej podoba mi się mydełko marsylskie i puder dziecięcy, jednak dla większego komfortu kotów na co dzień wybieram żwirek bezzapachowy.

Benty Sandy to bardzo dobrej jakości naturalny żwirek. Dodatkowym atutem są duże ekonomiczne opakowania, co przy większej ilości kotów ma duże znaczenie. Benty Sandy ma stałe miejsce w naszym żwirkowym TOP 5. Zdecydowanie jeszcze do niego wrócę, a Was zachęcam do przetestowania na Waszych mruczkach 🙂

Pamiętajcie, że jak każdy żwirek bentonitowy należy go wyrzucać do śmietnika, a nie do toalety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.