SFINKSY

Żwirki dla kotów Calitti

CALITTI Crystal – to silikonowy żwirek dla kota. Ma formę różowych mikrokryształków, które błyskawicznie wchłaniają wilgoć i skutecznie niwelują nieprzyjemne zapachy. Bezpyłowa formuła, za pomocą której został wyprodukowany żwirek dla kota CALITTI sprawia, że jest on w pełni bezpieczny dla ludzi i kotów z alergią. Ponadto pomaga utrzymać higienę w kociej toalecie, zapobiegając rozwojowi bakterii, które rozprzestrzeniają się wraz z rozsypywanym żwirkiem. Ziarenka żwirku mają grubość 2-8mm.

Żwirek ma dobre właściwośći absorbujące, nie pyli się, teoretycznie jest nie zbrylający, ale świeże siki możemy bez problemu usunąć łopatką i przedłużyć w ten sposób czas użytkowania żwirku.

Na naszych puchatych łapkach żwirek dość mocno się nosił. Absorbował zapachy bardzo dobrze, jednak w miarę upływu czasu kocie łapki zaczynały pachnieć moczem – to raczej nie kwestia tego konkretnego żwirku, tylko minus żwirków silikatowych w ogóle.

Żwirek występuje w opakowaniach 3,8l – 1,6kg i ta ilość wystarczała przy naszych 6 mruczkach (18kg kotów) na 4 dni komfortowego użytkowania. Producent deklaruje 4 tygodnie użytkowania przy jednym 5kg kocie.

CALITTI Crystal ma strukturę grubszego piasku, dzięki czamu jest bardzo delikatny dla kocich łapek, minimalizuje ryzyko zadławienia się poprzez połknięcie większych bryłek oraz spełni wymagania najbardziej wrażliwych kotów.

Calitti STRONG to bezzapachowy, mocno zbrylający się żwirek dla kota. Stworzony w 100% z naturalnego bentonitu, który bardzo dobrze wchłania płyny zapobiegając rozwojowi bakterii i powstawaniu brzydkich zapachów. Szybko zbryla się w mocne i łatwe do usunięcia bryłki dzięki czemu utrzymanie czystości będzie niezwykle łatwe. Drobne ziarenka są delikatne dla kocich łapek i nie przyklejają się do nich.

Cechy Calitti STRONG:

  • Zbryla się w mocne i trwałe bryłki
  • Eliminuje brzydkie zapachy
  • Delikatny dla łapek
  • Mniej się roznosi z kuwety
  • Bezzapachowa formuła

Calitti STRONG występuje także w opcji perfumowanej, o zapachu lawendy.
Żwirki występują w opakowaniach 5l – 4,3kg

W swojej kategorii cenowej Calliti nie ma sobie równych. To bardzo dobry stodunek jakości do ceny. Żwirki bentonitowe są naszymi ulubionymi, są tez najbardziej naturalne dla kotów, które na zewnątrz załatwiałby się na ziemi i zakopywały odchody. Jeśli szukacie zbrylającego żwirku w bardzo dobrej cenie, to bentonitowy Calliti STRONG powienien spełnić Wasze oczekiwania.

Polecamy! Warto śprawdzić i przekonać się samemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.